iUni Dash X3000 Plus, Autós kamera dupla, 2,7 hüvelykes kijelzővel + Kártya MicroSD 16GB

RRP price: 36 496,42 Ft
18 248,21 Ft (tartalmazza az ÁFÁ-t)
A szállítási költséget nem tartalmazza
Termék kód - SKU 10201_10764
Jelenleg nem elérhető termék.

Leírás

Funkciók:

A GPS-vel ellátott iker-autós kamera autósiskolákhoz készült, és egyszerre rögzíti az autós és a külső audio-videofelvételeket. Ugyanakkor ez az automatikus dvr rögzíti a microSD kártya útvonalát és az engedélyezés sebességének sebességét.
Tehát néhány kellemetlen esemény esetén a nyilvánvaló bizonyítékok miatt megmutathatod az ártatlanságot ezzel a kamerával.
        
Főbb funkciók:  
        
Audio-videofelvétel a 2 kamerával, amely egyszerre képes lőni
Jegyezze fel a jármű sebességét az útvonalon  
Jegyezze fel az útvonalat a GPS modullal
Támogatja a microSD memóriát akár 32 GB-ig
Megjelenítés: 2.7 inch (16: 9)
Képérzékelő: 2CMOS
Videó méretek: 1280 x 480 @ 30 FPS, 640 x 480 @ 30FPS   
GPS-érzékelő
Frekvencia: 50 Hz - 60Hz
Beépített mikrofon
Videó formátum: AVI 
Az elülső kamera szöge: 140 fok
A hátsó kamera felvételének szöge: 120 fok

Megközelítés:

A készülék az autó szélvédőjéhez csatlakozik a csomagban található szívócsészével.
Helyezzen be legalább 8 GB-os microSD-kártyát. Amikor először helyezi be a kártyát a fényképezőgépbe, automatikusan formázza és telepíti a kártyára egy speciális szoftvert, hogy segítsen nézni a videókat a számítógépen.
Csatlakoztassa a gps modult a szobájához
Indítsa el a felvételt, és fényképezhet
Fel van szerelve videó és GPS funkcióval. Az adatokat közvetlenül a benne lévő microSD-kártyán tárolják, majd PC-n / laptopon vagy közvetlenül az eszköz LCD-képernyőjén lehet megtekinteni.
A PC-n lévő felvételek megtekintéséhez helyezze be a microSD-kártyát egy SD-adapterbe, az utóbbit pedig egy kártyaolvasóval rendelkező számítógépbe helyezheti. A microSD-kártyán van egy olyan szoftver, amelyet telepíteni kell, hogy egyszerre megtekinthesse a videókat a térképpel együtt.
Az áramellátást a cigarettagyújtó biztosítja, de a készülék rendelkezik egy lítium-ion akkumulátorral is. Az akkumulátor nem a filmhez készült, hanem a dátum, az idő, a felvételi rajzok stb.
                                 
A csomag tartalma:

Kétágyas szoba GPS-vel
Autós töltő
GPS mód
Szívócsésze tartó
Felhasználói kézikönyv 

Említi:

A memóriakártya nem szerepel a csomagban.
A rekordokat bármely olyan PC-n lehet megtekinteni, amely kártyaolvasóval rendelkezik.

         

Vélemények

A termék tulajdonában van, vagy használta a terméket?
Vélemény feladása

Részletek

SKU
10201_10764
Kategóriák
Márka
Megjelenítés
LCD LED
Szoba típusa
Kettős
Üzemi hőmérséklet
-15 fok + 55 fok
Tartalmazott tartozékok
1 x GPS modul, 1 x autós töltő, 1 x felhasználói kézikönyv, 1 x tapadókorongos tartó
Csatlakozási lehetőség
MiniUSB
Szögek
140 °
IR LED-ek
nélkül
Kijelző mérete
2.7 inch
Fénykép felbontása
2 Mpx
Videó felbontás
1280 x 480
Descriere scurta

Camera auto dubla cu pozitionare GPS este un dispozitiv ultramodern ce dispune de un display LCD de 2.7"", 2 camere audio-video, modul GPS si senzor de gravitatie pentru ca imaginea sa fie stabila si clara in timpul conducerii autoturismului.